Obchodujte na Amazonu! On-line webinář zdarma

Využijte šance a začněte úspěšně obchodovat na největším internetovém tržišti Amazon. Prodávejte více než 3 miliardám zákazníků v Česku i po celém světě. Přihlaste se zdarma na webinář, který pořádají společně Hospodářská komora a Amazon.

Naučte se Excel za 2,5 hodiny! On-line webinář

Ovládněte Microsoft Excel za 2,5 hodiny a řekněte si o vyšší plat! Získejte návod, jak pracovat v MS Excelu bez chyb, plus spoustu tipů a vychytávek k tomu. Poučte se z těch, které před vámi již udělaly tisíce uživatelů. Pracujte jednoduše, rychle a efektivně. Ušetřete až 30 % svého pracovního času.

Dělejte moderní marketing i s malým rozpočtem. Cyklus 6 akcí s marketingovým profíkem

3v1 – Největší akce roku v ČR pro personalisty! 6 volně navazujících webinářů/seminářů* plná tipů, jak uspět v dnešní dynamické době. Výběr osvědčených nadčasových přístupů z komplexního marketingu a jejich vztah k digitalizaci. K současným trendům, komunikaci, reklamě a jejich vlivu na práci, home-office a vzdělávání v harmonii s osobním životem a zdravím.

Česko – australské business fórum s B2B – ONLINE

Dovolujeme si Vás pozvat na česko-australské podnikatelské fórum ONLINE, které organizuje Hospodářská komora ČR ve spolupráci s Australian Trade and Investment Commission (Austrade).

Odhalte mocnou sílu komunikace. Neobvyklý workshop

Kurz o principech lidské komunikace. Kurz o emocích, po jehož absolvování změníte pohled na své okolí. Kurz, u kterého není potřeba projektor ani prezentace. Kurz, ze kterého si odnesete přesně to, co ke zlepšení komunikace potřebujete. Garantováno!